Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Drużyna 2009 z awansem do II ligi!

30.06.2022

Drużyna 2009 obroniła korzystny wynik z pierwszego meczu z Przyszłością Włochy i w kapitalnym stylu awansowała do II ligi! Zapraszamy na podsumowanie sezonu oczami trenera Jakuba Kukwy :)

Duże znaczenie w tym sukcesie, jakim był awans do II ligi, miał obóz w Hiszpanii, w Salou, to tam powstała tożsamość tej drużyny. Mam wrażenie, że to właśnie wtedy udało się wzniecić w chłopakach ten "ogień". Pokonaliśmy wówczas wysoko drużynę gospodarzy. Zaczynając od tamtego momentu, kiedy zaczęliśmy przygotowywać się do sezonu, każdy z tyłu głowy miał tamto spotkanie, poczucie, że jesteśmy zdolni do awansu. Wyznaczaliśmy sobie cele, realizowaliśmy je krok po kroku i w większości przypadków wychodziło nam to bardzo dobrze.

Kamieniem milowym było wysokie zwycięstwo w derbach z Juventusem, gdzie pokazaliśmy, że jesteśmy zdolni do awansu,
do wygrywania z tymi najlepszymi drużynami.

Chłopcy są bardzo świadomi, rozwijają się harmonijnie, w odpowiedni sposób, krok po kroku. Uważam że to mistrzostwo w zeszłym sezonie, 7 miesięcy temu, występy w Hiszpanii, wygrany turniej podczas ostatniego Junior Cup w Niemczech - to wszystko podkreśla, z jak zdolnymi zawodnikami mamy do czynienia i z tego powodu czuję ogromną dumę i radość z możliwości
prowadzenia takiej drużyny.


Trener Jakub Kukwa

instagram
youtube
facebook