Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Drużyna 2007 Bellingham z awansem do 1. ligi!

22.06.2022

W minioną niedzielę Drużyna 2007 Bellingham pokonała ekipę UKS Irzyk 4-3 i przypieczętowała awans do 1. ligi okręgowej MZPN, wygrywając swoje rozgrywki bez ani jednej porażki! Zapraszamy na krótkie podsumowanie sezonu oczami trenera Jerzego Sitka :)

To były ciekawe rozgrywki w naszym wykonaniu. Wszyscy zaangażowani w projekt - zawodnicy, sztab szkoleniowy, Rodzice – mocno wspólnie pracowali, aby awans do pierwszej ligi rozgrywek MZPN stał się faktem.

Były momenty lepsze i słabsze, niemniej jednak jako trener jestem dumny ze swoich zawodników, ponieważ zawsze walczyli do końca (w kilku spotkaniach uzyskiwaliśmy korzystny rezultat w doliczonym czasie gry), pozostawali zaangażowani i pozytywni w swym myśleniu, a na treningach pokazywali dużą dyscyplinę i zorganizowanie.

Taka mentalność charakteryzuje najlepsze zespoły, a w moim odczuciu pozwoli na otwartą rywalizację z bardziej doświadczonymi ekipami, ale także utrwali dobre nawyki, które, również jako ich pedagog , staram się przekazać, by byli jak najlepszymi w przyszłości mężczyznami.

Wiele za nami (zespół od zeszłych wakacji dwukrotnie przeszedł przebudowę) ale jeszcze więcej przed nami! Dziękuję Rodzicom, wszystkim trenerom zaangażowanym w sezonie 2021/22 w pracę z zawodnikami jak i samym zawodnikom za trud i poświęcenia, których owoce możemy teraz zerwać.

Trener Drużyny 2007 Bellingham
Jerzy Sitek

instagram
youtube
facebook