Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Kolejny trener z licencją DFB w Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa!

2017-12-27

Przedstawiamy Państwu naszego najnowszego trenera - Tymoteusza Neüffa - który w naszej Akademii będzie pracować przy roczniku 2003.

Mimo młodego wieku (20 l.) może poszczycić się dosyć bogatym doświadczeniem: od dziecka był związany z klubem S.C. Berliner Amateure w którym przeszedł wszelkie kategorie młodzieżowe i zadebiutował w seniorskiej piłce, jak również zaczynał przygodę trenerską - zajmował się kategoriami U-12, U-13 i U-15. Dodatkowo pracował w piłkarskim centrum szkoleniowym Fussball Talentschmiede Berlin gdzie był trenerem wielu grup juniorskich i trenerem osobistym dla młodych talentów. Pracował także na obozach piłkarskich: w Niemczech dla firmy Vollspann-Fussball Brandenburg a w Polsce dla firmy CHRIS.

Jako zawodnik został w 2014 piłkarzem roku w swoim klubie. Jego umiejętności były tez sprawdzane w liczących się klubach: w Niemczech w FC Rot-Weiß Erfurt i 1.FC Frankfurt Oder, w Polsce w Kosie Konstancin, a także w Anglii w Nike Academy. Na terenie Berlina brał udział w licznych turniejach piłkarskich.

Co więcej, posiada również kurs na wychowawcę i kierownika wypoczynku, jak i licencję UEFA C wystawioną przez DFB (Niemiecki ZPN). W kwietniu 2018 roku będzie podchodzić do kursu UEFA B. Aktualnie jest studentem wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie.

instagram
youtube
facebook